فروش محصولات با کیفیت

و یا برگزارکننده دوره های آموزشی

سگال
سگال وارد کننده تجهیزات کامپیوتر و لپ تاپ نامی آشنا در بین فروشندگان است. سگال که در زمینه فروش سازمانی و همکاری با مراکز خرید و فروش تجهیزات موفق عمل کرده بود، با نام تاوتک به حوزه خرده فروشی ورود کرده ومحصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار می دهد. وارد کننده بودن در کنار تیم فنی حرفه ای تعمیرات و خدمات پس از فروش، تاوتک را به مرجعی مناسب برای خرید محصولات با قیمت و کیفیت مناسب، تبدیل کرده است.
کیفیت کالاهای سخت افزاری و استفاده برندهای معتبر
در تاوتک می توانید قطعات و محصولات باکیفیت پیدا کنید. قطعات سخت افزاری ما در رقابت با نمونه های مشابه در بازار دارای کیفیت و ویژگی های فنی مطلوب است، علاوه بر اینکه قیمت پایین تری نیز دارد.
تعویض قطعات آسیب دیده با قطعات نو و کاملا جدید
در گارانتی خدمات پس از فروش محصولات انحصاری MM یکی از مهم ترین ویژگی ها این است که ما قطعه ای که در نوت بوک شخصی شما دچار مشکل شده است را با یک قطعه جدید دقیقا مشابه تعویض می کنیم . این آرامش خیال برای شما برای همه خریداران محصولات ما وجود دارد که وارد فرایند تعمیرات نخواهند شد و به سرعت مشکل دستگاه آن با قطعه نو برطرف می شود.
تست فنی محصولات انحصاری، در داخل و خارج از کشور
تمامی برندهای که از طریق تاوتک معرفی می شوند و به صورت انحصاری، وارد بازار می شوند، در آزمایشگاه های معتبر ایران و خارج از ایران تست فنی می شوند و با برگه سلامت و ویژگی آن ها قابل دسترس است. ما متعهد به این موضوع هستیم که اگر گروهی از محصولات دچار مشکلاتی هستند قبل از رسیدن به دست مشتری آن را کاملا از چرخه خارج کنیم و اعتبار سال ها فعالیت صادقانه خود را نزد مشتریان حفظ کنیم.
تاوتک در راستای مسئولیت اجتماعی:
تاوتک قدرت گرفته از سگال، در کنار فروش اینترنتی محصولات با کیفیت MM که با قیمتی رقابتی به دست خریداران می رسد، مرکز آموزش تعمیرات و نگهداری لپ تاپ و کامپیوتر نیز راه اندازی کرده است. در واقع تاوتک در راستای مسئولیت اجتماعی خود، در راستای توانمند سازی جوانان و خانواده ها در مسیر شغلی و کسب درآمد قدم برداشته است. در این طرح علاوه بر برگزاری کلاس ها و کارگاه های کاربردی اقدام به پشتیبانی کاراموزان دوره بعد از اتمام دوره و در زمان شروع به کار آنها نیز کرده است.