تعمیرات تخصصی انواع نوت بوک و لپ تاپ
در دپارتمان تخصصی و با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات

 

 

دپارتمان تخصصی تعمیرات
دپارتمان تعمیرات تاوتک از متخصصان باتجربه و حرفه ای تشکیل شده است که سال ها در این زمینه فعالیت داشته اند. دستگاه های عیب یابی و تعمیرات قطعات در تاوتک از جدیدترین و به روزترین دستگاه هایی است که داخل کشور وجود دارد. در این دپارتمان تعمیرات انواع برندهای لپ تاپ توسط متخصصان حرفه ای انجام می شود.
تعمیرات چگونه انجام می شود؟
مشاوران حرفه ای ما در ابتدا دستگاه شما را عیب یابی می کنند و بهترین روش و قطعات را به شما پیشنهاد می دهند. کلیه خدمات تعمیراتی در این واحد براساس تعرفه انفورماتیک کشور است و تلاش می شود تا کمترین هزینه را برای شما داشته باشد. شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و مشکلات دستگاه خود را شرح دهید، پس از آن دستگاه خود را برای تعمیرات فنی به واحد تخصصی تعمیرات تاوتک ارسال کنید.
استفاده از خدمات تعمیراتی تاوتک
  • گارانتی تعویض پس از انجام تعمیرات
  • تعویض دستگاه های قدیمی با دستگاه های استوک جدید
  • ارائه خدمات تعمیرات ۴۸ ساعته کلیه برندهای لپ تاپ
  • امکان ارائه دستگاه جایگزین در زمان تعمیرات
  • ترمیم قاب های شکسته لپ تاپ
گارانتی ۳۰ روزه کلیه خدمات تعمیرات لپ تاپ
خدمات تاوتک شامل چه بخش هایی می‌شود؟
- عیب یابی : مهم ترین قسمت در تعمیر لپ تاپ، عیب یابی اولیه دستگاه بادقت و به درستی است. اگر در مرحله اول شناسایی نادرست عیوب دستگاه، به درستی انجام نشود آسیب های بیشتری به لپ تاپ شما وارد می کند
- بهینه سازی و ارتقا : باتوجه به هزینه جایگزینی دستگاه های قدیمی، ارتقای ویژگی های فنی لپ تاپی که در حال حاضر از آن استفاده می کنید یکی از بهترین راهکارها برای شماست. تنها با تعویض چند قطعه تحت نظر متخصص می توانید دستگاه قوی تری داشته باشید. 
- تعمیر قطعات : در صورتیکه عیب یابی دستگاه به درستی انجام گیرد در بسیاری از موارد، تنها با تعمیر قطعات لپ تاپ مشکل دستگاه شما برطرف می شود.
فرایند تعمیرات در دپارتمان تخصصی تاوتک
ارسال یا تحویل لپ تاپ توسط مشتری به دپارتمان تعمیرات
بررسی و عیب یابی دستگاه توسط متخصصان
اعلام نتایج بررسی و هزینه به مشتری و دریافت تایید
تعمیر دستگاه با گارانتی 1 ماهه تاوتک
فرایند تعمیرات در دپارتمان تخصصی تاوتک
ارسال یا تحویل لپ تاپ توسط مشتری به دپارتمان تعمیرات
بررسی و عیب یابی دستگاه توسط متخصصان
اعلام نتایج بررسی و هزینه به مشتری و دریافت تایید
تعمیر دستگاه با گارانتی 1 ماهه تاوتک
هزینه و قیمت تعمیرات لپ تاپ چقدر است؟
هزینه تعمیرات لپ تاپ قبل از هر چیزی به تخصص و مهارت تکنسین تعمیرکننده آن بستگی دارد. یکی از مهم ترین عوامل در تعمیر لپ تاپ عیب یابی درست و بی نقص است و هم چنین دستگاه ها و قطعاتی که مورد استفاده قرار میگیرند می تواند سلامت دستگاه شما را تضمین کند. اما ما در تاوتک علاوه بر اینکه متخصصین حرفه و کارآزموده ای داریم که با کمک جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه ها تعمیرات لپ تاپ شما را انجام می دهند، برای هزینه تعمیرات نیز به تعرفه هایی که هر ساله از واحد خدمات انفورماتیک کشور اعلام می شود پایبند هستیم. شما می توانید هزینه تعمیرات را در فایل روبرو و در بخش مربوطه که مرتبط با خدمات و تعمیرات سخت افزاری هست، بررسی کنید و پس از آن از کارشناسان ما بخواهید تا شما را راهنمایی کنند.